Zeytinyağlı Saç Bakım Kürü

Zeytinyağlı Saç Bakım Kürü

Zeytin yağı saçınızı besler ve kolayca şekillendirir. Zeytin yağı saçın gücünü ve esnekliğini geliştirir, bu nedenle şampuanınız için iyi bir katkı malzemesidir. Mat saçların parlaması ve sağlıksız saçların güçlendirmesinde zeytinyağı çok önemlidir. Günümüzde saçların en büyük sorunu sağlıksız ve zayıf oluşudur. Sağlıksız ve zayıf saç taranması, şekillenmesi zor olur ve bu nedenle istenildiği saç modeli uygulanmasında zorlukla karşılanır.

Saç bakımı için kullandığınız kozmetik ürünler kimyasal maddeler içerdiği için faydanın yanında saçlarınıza zararlarda verebilir. En iyi saç balımı doğal yöntemlerle yapılan saç bakımıdır. Zeytinyağı saç bakımı ile saç problemleri, bir takım hastalıklar ile kellik sorunları bir nebzede olsa ortadan kaldırılarak sağlıklı saçlara kavuşabilirsiniz. Saç insanların dış görünümü için son derece önemli bir etkendir, her insan güzel görünmek ister, onun için her kişi sağlıklı saçlarım olsun ister.

Saçlı deri uygulamaları hasarlı saçları kurtarabilir ve kepek ve saçlı deri kaşıntısı gibi problemleri çözebilir.

Saçlı deri problemleriniz olmasa bile ayda bir yapacağınız uygulama ile daha sağlıklı, kolay şekillenen saçlara ve gerçekten temiz, canlı bir saçlı deriye sahip olursunuz.

Zeytinyağlı Saç Bakım Kürü

MALZEMELER:

1 bardak (125 ml) zeytin yağı
5 damla günlük esansı yağı
5 damla mavi papatya esansı yağı (isteğe bağlı)
1 plastik torba, saçınızı örtecek büyüklükte

ÜRÜN MİKTARI:

1 veya 2 uygulama, saç uzunluğu ve kalınlığına bağlı olarak değişir.

Hazırlama:
1. Zeytin yağını bir losyon kavanozuna dökün, sonra esans yağını ilave edin.
2. Kapağını kapatın ve esans yağını dağıtmak için iyice çalkalayın.
3. Serin, karanlık bir yerde 24 saat bekletin. Kullanmadan önce yine çalkalayın.

Kullanım:

1.Sıcak su ile saçı durulayın.
2.1 çorba kaşığı yağı avucunuzda ısıtın.
3.Parmak uçlarınızı (tırnaklarınızı değil) kullanarak, dairesel hareketler ile yağı masaj yaparak kafa derinize sürün.
4.Bütün kafaya masaj yapılana kadar devam edin.
5.Kalan yağ ile saç uçlarınızı ovun.
6.Plastik torbayı saçınızın üzerine yerleştirin, bağlayarak, toka veya elbise iğnesi ile emniyete alın ve yağı en az & saat başınızda tutun.
7.İyi durulayın , sonra her zamanki gibi şampuanlayın.

Zeytin yağı saç bakımı formülü ;

Zeytinyağlı saç bakımı saç için çok faydak-lı olduğu için siz değerli ziyaretçilerimize kadinsacmodelleri sitesi olarak ikin formülü veriyoruz.

Malzemeler:
– 5 yemek kaşığı zeytinyağı
– 2 yumurta

Hazırlanışı ve kullanımı:
Yapılışı çok kolay maske yapımı için sadece yukardaki malzemeleri karıştırarak maske yapabilirsiniz. Daha sonra bu saç maskesini saçınıza ovarak sürüceksiniz. Bir bone ile streç gibi kafanıza geçirin 15 dk kadar bekleyin. Sonrasında saçını bol su ile yıkayıp durulayın.

Daha iyi verim alabilmek için zeytin yağlı ssaç maskesini  haftada 1 ile 2 kez arasında uygulayın ve saçınızdaki değişime gözle görülebilir nitelikte şahit olacaksınız. Saçlar dolgun, sağlam, sağlıklı ve dökülmeyen saç olduğunu karışımı maske olarak uygulayınca fark edeceksiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Sayfa başına git