40 Yaş Üzeri Bayanlar İçin Kısa Saç Modelleri

40 Yaş Üzeri Bayanlar İçin Kısa Saç Modelleri
14 Ağustos 2011 tarihinde eklendi, 1.372 kez okundu.

40 Yaş Üzeri Bayanlar İçin Kısa Saç Modelleri..

40 yaş üzeri bayanlar saçlarını istedikleri stillerde kullanma imkânına sahip olmalıdır. Saçınız ve görünüşü sizi mutlu ediyorsa güvenle hareket edin. Belirli yaş grubu için şu saç modeli kullanılmalıdır gibi bir durum olmadığı için her yaştaki bayanlar istedikleri saçı kullanmalıdır. Bu makale size hangi saç stilini seçmeniz gerektiği konusunda size yardımcı olabilir. Kendinizi saç kesimi ve stili konusunda sınırlandırmayın. Olgun bayanlar doğru saç bakım ürünlerini kullandıkları ve saç stillerini destekleyen saç kesimine sahip oldukları sürece istedikleri modelleri kullanabilirler.


Kısa saç neredeyse her bayanda çekici durur ve kullanımı ve şekillendirilmesi kolaydır. Belirli ve keskin katların daha çok etkisi vardır ve doğru şekillendirildiği zaman çok hoş bir görünüm elde edersiniz. Kısa saçı kullanımı kolay olduğu için tercih etmeyin. Küçük yüz hatları olan bayanlar için çok kısa saçlar idealdir. Saçlarınız hafif dalgalıysa saçınızı kuru kullanın. Ama saçlarınız düzse şekillendirici köpük ya da jel kullanarak saçınızın daha güzel görünmesini sağlayabilirsiniz.

Bu saç neredeyse her zaman modadır ve çocuksu görünüm vermeden genç bir hava katar. Çok dar bir yüzünüz yoksa saçlarınızın yan taraflarını kulaklarınızın arkasına atmanızı tavsiye ederim. Genç görünüşü yakalamak için bu saçı dağınık kullanın. Bu tarz saçlar genellikle genç bayanlar tarafından tercih edilir ama daha yaşlı bir bayanda da çekici durabilir. Daha uzun katları şekillendirerek daha güzel bir görünüm yakalarsınız.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Sayfa başına git